Jak postępować podczas ataku kolki u noworodka?

Witam czy mógłby ktoś mi doradzić jak dziecko- noworodek dostanie kolki co w takim przypadku trzeba robić? Będę wdzięczna za udzielenie inf

Milena Lubowicz

Każde dziecko reaguje na coś innego. Mogą pomóc: noszenie, kołysanie, masowanie brzuszka, ciepło okłady na brzuszek. Niektórym dzieciom pomaga szum suszarki albo inny monotonny dźwięek.
Pozdrawiam