Jak postępować przy BAV?

Dobry wieczór Mam 35 lat .Prosze mi powiedzieć czy mając BAV powinnam ograniczyć aktywność fizyczną? Do momentu kiedy nie wiedziałam o tym że mam BAV byłam aktywna fizycznie teraz po diagnozie wystraszyłam się i zrezygnowałam z tego co tak lubię. Wczesniej codziennie biegałam nie jakoś wyczynowo ale dla własnej kondycji i dobrego samopoczucia bieg głównie truchtem) codzienne ćwiczenia i codziennie dłuższe spacery po których czasem odczuwałam zmęczenie ale nie wiązałam tego z problemami zdrowotnymi czy powinnam ograniczyć jakoś aktywność fizyczną czy nie muszę?bardzo lubię spacery, bieganie czy mam z tego zrezygnować lub ograniczyć?Jak mam postępować.Przyznam szczerze że nie chciałabym zrezygnować z mojej dotychczasowej aktywności , proszę zatem o poradę w tej kwestii. Czy na wzmocnienie serca mogę brać np magnez Cardio czy on jest raczej wskazany dla osób starszych czy niekoniecznie? Czy np mogę pić herbatki ziołowe zawierające w swym składzie m.in głóg, serdecznik aby wzmocnić swoje serce? Bardzo dziękuję za odpowiedz na moje powyższe zapytania i serdecznie pozdrawiam osobę odpowiadająca

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie by ly objawy i jak wykryto ? Wskazana wizyta u kardiologa i postepowanie zgodne z jego zaleceniami