Jak postępować przy ciężkich zaburzeniach depresyjnych?

Dzień dobry Z powodu ciężkiego stanu depresyjnego - niepokój, brak energii od 3 miesięcy biorę lek mirtor w dawce 30 mg i convival chrono w dawce 500 mg. Przez okres ostatnich 2 tygodni brałem także suplement szafraceum, który polecił mi lekarz, ale zauważyłem , że w połączeniu z tym suplementem zacząłem mieć problemy ze snem oraz nadmierną energią. Mam zdiagnozowaną chorobę afektywną i czuję, że mój stan jest niepokojący. Szafraceum odstawiłem, bo podejrzewam, że zawarte w nim składniki m. in. tryprofan mógł spowodować mój stan. Jak należy postępować w takiej sytuacji ?

Lek. Tomasz Budlewski

Udać się do lekarza prowadzącego leczenie i scisle przestrzegać jego zaleceń