Jak postępować przy nawrocie bulimii?

Witam jestem chora na bulimia ba początku schudłam 65 kg w 10 miesięcy teraz wszystko wrocilo:-/ co zrobic

Dzień dobry,

Pozostaje Pani podjąć leczenie zab. odżywiania - tj.psychoterapię i/lub farmakoterapię.
Leczenie może Pani podjąć w formie ambulatoryjnej lub na oddziale szpitalnym specjalizującym się w leczeniu zab.odż. (np.: Szp.Uniwersytecki w Krakowie, Pododz. Psychiatrii Psychodynamicznej)