Jak postępować przy nawykowym podwichnięciu z przemieszczeniem stawu skokowego?

Jak postepowac przy nawykowym podwichnieciu z przemieszczeniem stawu skokowego

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, przede wszystkim proszę o konsultacje u lekarza ortopedy, który po wykonaniu badania lekarskiego i ewentualnych badaniach dodatkowych ustali odpowiednią formę leczenia. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u ortopedy, ktory oceni możliwości operacyjnego leczenia więzadeł stawu skokowego. Pozdrawiam