Jak postępować przy niedomykalności zastawki trójdzielnej?

Witam byłam na wizycie u kardiologa stwierdził mała niedomykalność zastawki trójdzielnej .Mam pytanie czy w moim przypadku przy małej niedomykalność nie,mogę,stosować antykoncepcji jednoskladnikowej?Pani kardiolog powiedziała że nie.Mam jeszcze jedno pytanie musze usunąć ósemki objęte próchnica czy musi być osłona antybiotyk owa przy tej małej wadzie? Kardiolog nic o tym nie wspominał.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zleca się sanacje ognisk zapalnych w jamie ustnej. Antykoncepcja jest w tym przypadku przeciwwskazana.