Jak postępować przy silnym krwawieniu z dróg rodnych po operacji?

Witam, w dobę po operacji nogi dostałam ogromną dawkę leków przeciwbólowych (pamiętam Oxydolor, Tramadol, Paracetamol, Ketonal, Pryalgine, lekki nasenne zastrzyki antyzakrzepowe codziennie). Byłam wtedy w połowie opakowania Belary, którą biorę od kilku lat. Rano po tej nocy dostałam coś jakby krwotoku, krew "lała się" ze mnie strumieniem jak przy oddawaniu moczu, potem już była okres. Teraz mam 7 dni przerwy i czekam na okres - czy on się pojawi? Jeśli nie to czy to będzie ok? Pozdrawiam E.

Lek. Katarzyna Szymczak

W związku z zabiegiem operacyjnym (stres dla organizmu), przyjmowanymi lekami, cykl może być teraz zaburzony, może nie być miesiączki. W razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam