Jak postępować przy wszawicy?

Witam u córki w przedszkolu okazało się że panuje wszawica ale córka na szczęście ich nie ma. Ale jednak przeglądając jej głowę znalazłam ciemne gnidy. Chyba które po przygnieceniu paznokciami strzelają. Czytałam że gnidy wszy są białe lub zoltawe dziwi mnie jednak fakt że pielęgniarka w przedszkolu tego nie zauważyła a jest tego pełno na włosach córka jest bladynkom i jest to dosyć mocno widoczne. Ma u gryzienia w okolicach szyi i karku mylam kilka razy już głowę preparatami i dalej są

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć