Jak postępować przy wysokim poziomie cholesterolu?

witam chciałabym dowiedzieć co się dzieje i jakie badania muszę zrobić ponieważ od około trzech lat mam dość wysoki cholesterol czyli w granicach 249 plus trójglicerydy cały czas jestem na lekach biorę roswera 5mg plus lipanthyl supra215mg ogólnie czuję się bardzo żle chodzę cały czas ospała bolą mnie nogi piję bardzo dużo wody mam otyłość brzuszną wyglądam jak dym była w dziewiątym miesiącu ciąży za każdym razem gdy zjem coś słodkiego to ciężko mnie dobudzić a przy robieniu krzywej cukrowej cukier mam dobry jeżeli chodzi o tarczycę wyniki mam dobre próba wątrobowa wyniki dobre proszę o poradę

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym modyfikacje stylu życia - odpowiednia dieta oraz regularna, umiarkowana aktywność fizyczna powinny poprawić Pani samopoczucie.