Jak postępować w przypadku chorobliwej zazdrości męża?

Gdzie mam się udać, żeby skończyło się dręczenie rodziny z powodu chorobliwej zazdrości męża?

Jeżeli czuje się Pani ofiarą przemocy w rodzinie polecam ośrodek interwencji kryzysowej, który powinien zapewnić Pani wsparcie, azyl oraz pomoc prawną.Inne instytucje również powinny udzielić pomocy: Policja, Sąd, PCPR, OPS.

Dzień dobry, jeżeli szuka Pani pomocy instytucjonalnej proszę się zgłosić do ośrodka interwencji kryzysowej, ewentualnie do poradni psychologiczno - pedagogicznej w Pani miejscu zamieszkania - tam udzielą Pani dalszych informacji. Pozdrawiam.