Jak postępować w przypadku napadowego migotania przedsionków?

Od wielu lat mam napadowe migotanie przedsionków. Do kwietnia br.brałem acenokumarol, który zastąpiono xarelto. Lekarz informował mnie, że nie muszę sprawdzać INR. Po 3-ch miesiącach , przy okazji zaleconych innych badań, INR wynosi 1,1. Jak mam reagować?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego, przy powyższych lekach nie monitoruje się tego wskaźnika ponieważ nie jest on wtedy miarodajny