Jak postępować w przypadku wody w kolanie?

Mam tzw wodę w kolanie od 1 czerwca, wysięk nastąpił w wyniku mocnego uderzenia w podłogę. Nic nie boli ani nic nie jest złamane, tylko ta woda. Nie była robiona punkcja, miałam zabiegi na kolano prądy, laser i magnetronik. Generalnie czy ja powinnam robić punkcję czy lepiej żeby się samo wchłonęło(co może potrwać) ? I czy mogę intensywnie ćwiczyć mając tę gulę na kolanie?

Po tak długim czasie opuchlizna kolana powinna ulec resorpcji. Do powrotu do aktywności konieczna jest reedukacja motoryczna kolana i stopy. Proponuję zgłosić się do fizjoterapeuty, który przeprowadzi mobilizację i terapię ruchem. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki