Jak postępować z agresywną teściową?

co zrobic z agresywna tesciowa gdy ona ma napady agresji wyzywa i prubuje rozbijac urzadzenia rtvconjest powstrzymywana od tych zamiarow woada wtedy w furie i byla na lekach od psychiatry ruwniez zucanie roznymi przedmiotami

Witam. W przypadku furii jak pani pisze, jeśli zagraża zdrowiu czyjemuś i teściowa jets niebezpieczna można wezwać pogotowie. A na spokojnie porozmawiać z teściową aby zwróciła się po pomoc psychologiczą, z której pani też mogłaby skorzystać.

Jeśli teściowa zachowuje się agresywnie ma Pani pełne prawo do wezwania odpowiednich służb na interwencję i założenia "niebieskiej karty". Narzędzia te mogą być przydatne w razie gdyby teściowa nie chciała kontynuować leczenia psychiatrycznego, a jej stan się pogarszał i wymagał w pewnym momencie np. przymusowej hospitalizacji (jest to oczywiście jedynie drastyczny przykład, oby nigdy do takiej sytuacji nie musiało dojść). Pozdrawiam serdecznie, proszę o siebie dbać, Monika