Jak postępować z nadmierną suchością skóry?

Dzień dobry, od długiego czasu zmagam się z problemem nadmiernej suchości skóry. Na ciele pojawiaja mi się suche rózowe Plamki ktore czasem swędzą. Gdy schodzą zostawiają białe plamy na ciele. Od ok pół roku mam ciemne cieniu pod i nad oczami. Wysypiam się prowadzę spokojny tryb życia. Często jestem senna, bardzo wypadają mi włosy, wychodza mi duze pryszcze tzn wielkie pod skora.stale jestem zmęczona, gdy mam "skurczona szyję " boli mnie, wydaje mi się że szyja jest dużo szersza niż kiedyś, przytyłam, mam problemy z pamięcią i wahania nastrojów. Moja twarz jest zlana i wielka i napuchnieta. Robiłam 5 lat temu badanie krwi pod kątem tarczycy (krwi)i wszystko było w normie . Moja ciocia i babcie mają problemy z tarczyca. Ciocia również była na badaniach krwi i nic jej nie wyszło dopiero przy usg wyszło jej ze ma guza ok 2,5cm. Gdzie udac się po skierowanie na usg i czy lekarz wogóle mi je wystawi?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.