Jak postępować z niechęcią dziecka do zmieniania pieluch?

witam martwie sie o swojego wnuka ,bedzie mial 3 latka .Za zadne skarby niechce przebierac pampa juz nie mowie o siadaniu na nocnik absolutnie . Jeszcze jedna sprawa maly sie bardzo slini a rozmawia jak najety ladnie Nie wiem co robic babcia

proszę umieścić pytanie na innym darmowym moim portalu forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre

tam można zalozyc osobny czat i dłużej porozmawiać bo trzeba....i to długo....pomoge