Jak postępować z synem, który kłamie i nie chce przyjmować leków przepisywanych przez psychiatrę?

Mieliśmy 3 synów 18lat,29 i33.W sierpniu 23 został zamordowany z premedytacją syn 29 latw w Holandii.Najstarszy syn mimo to że ma stałą pracę i mieszkanie w Holandii wraca w grudniu na stałe do PL ,ale największy problem mamy z najmłodszym synem zamknięty w sobie ,kłamie,podbiera nam pieniądze itp.nigdy nie postępował tak jak teraz.Oczywiście chodzimy do psychologa i psychiatry leki które zapisuje psychiatra syn oszukuje i ich nie bierze.Jesteśmy z mężem zrozpaczeni i nie wiemy co mamy robić ?

Dzień dobry.

Drogą internetową nie da się zdiagnozować opisanego problemu - a właściwie ich szeregu. Trudno również podpowiedzieć rozwiązania, jeżeli uczestniczycie (a właściwie kto?) w terapii psychologicznej i psychiatrycznej, chyba, że opisane w poście "chodzenie" do psychologa i psychiatry ma charakter jednorazowych bądź doraźnych konsultacji. Jeżeli tak jest, sugerowałbym podjęcie wspólnej terapii psychologicznej.

Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza