Jak postępować ze starszymi rodzicami?

WiTAM mam problem napiszę w skrócie. Dwójka rodzeństwa wprowadziła się założyła własne rodziny ja zostałam z dwoma starszymi ludzmi mama i tata zachowuja się czasami okropnie gorzej jak dzieci kloca się o byle co mam robi awantury tato pije Mama czuję się samotna i ciągle mówi że nikogo nie obchodzi a to nie prawda bo ma mnie próbuje im poświęcac uwage ale ciężko jest mi to robić kiedy zamiast dziękuję obrywa mi sie i mnie wgl nie wspieraja i nie zauważaja.co mam z nimi zrobic? Jak Postępowac

Witam Panią
Pyta Pani jak postępować w sytuacji gdy rodzice dorosłej osoby się kłócą, przede wszystkim zostawić to im i żyć swoim życiem. Rodzice mają między sobą relację a Pani ma całe życie przed sobą. Oczywiście warto mamie zaproponować wsparcie psychologicznie a tacie pójście do poradni uzależnień ale Pani powinna zadbać o siebie, zastanowić się co dla Pani jest ważne np szkoła, praca, dobre relacje. Pani może też zadbać o siebie sięgając po wsparcie psychologa tak aby wybierając mężczyznę swojego życia, wybrała Pani takiego który da Pani szczęście.
Anna Suligowska

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza