Jak postępuje się z rosnącymi tętniakami?

Witam, jestem po embolizacji tetniaka który dalej rosnie ide na badanie angiografem co dalej?

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety pani opis nie pozwala na to żeby odpowiedzieć pani na pytanie (brakuje podstawowych informacji, chociażby o lokalizacji tętniaka). Konieczna jest analiza pani pełnego obrazu klinicznego i wyników badań dodatkowych. Najlepszych informacji może udzielić pani lekarz prowadzący (np. chirurg naczyniowy).