Jak powiedzieć partnerowi, by mnie nie dotykał, gdy śpię?

Mój problem polega na tym że mój chłopak z którym jestem od bardzo dawna dotyka mnie w miejsca intymne w tedy gdy śpię. Kochamy się bardzo często prawie codziennie a dziś kiedy się przebudzilam dotykał mnie i moją ręką siebie. Na pytanie co robisz odpowiedział że lubi mnie obmacywac gdy śpię i często to robi. Czy powinnam się bać? Czuję się niezręcznie i nie wiem co zrobić.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zachęcam Panią do szczerej, otwartej rozmowy z Pani Partnerem,
o swojej potrzebie, wolności osobistej, do której ma Pani prawo, by Panią nie dotykał w czasie snu, gdyż wybudzając się w czasie snu, utrudnia to Pani potrzebną regenerację.

Pani Partner powinien przyjąć do wiadomości Pani potrzebę i ją uszanować.
Jeśli sytuacja byłaby constans, to jest to wątek, który wymagałby
osobistej konsultacji seksuologicznej.

Serdeczności i pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel 502 749 605