Jak powiększyć członka?

Mam trochę nietypowe pytanie. Jak powiększyć sobie członka bo wydaję mi się,że jest mały jak na mój wiek, a do tego szybko dochodzę do orgazmu podczas stosunku.. Może nerwy mają na to wpływ bo choruję na nerwicę nerkową, a do tego nadciśnienie.

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, jaki jest rozmiar członka. Bardzo możliwe i prawdopodobne, że jest on prawidłowy (nie warto kierować się w tej ocenie obserwacjami z np. filmów pornograficznych czy reklam internetowych).
Jeśli podejrzewa Pan jednak, że jest inaczej, konieczna jest osobista konsultacja z lekarzem np. urologiem. Jeśli niewielki rozmiar członka wynika np. z zaburzeń hormonalnych czy innych stanów chorobowych, jest możliwe leczenie farmakologiczne lub zabiegowe.
Stosowanie suplementów diety, maści itp. dostępnych np. w Internecie jest nieskuteczne i bezzasadne.

Ewentualny wytrysk przedwczesny jest osobnym tematem, bez związku z rozmiarem członka.
Krótki czas stosunku i niewielka kontrola nad momentem wytrysku jest niejako naturalna w niektórych okolicznościach - np. u mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero życie seksualne, współżyjących nieregularnie, powracających do seksu po dłuższej przerwie itp. Czas trwania stosunku zazwyczaj wydłuża się z czasem, regularnym współżyciem, cierpliwością i pozytywnym nastawieniem. Jeśli tak się nie dzieje, należy osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Może Pan także skonsultować obydwie te swoje obawy z psychologiem i/ lub lekarzem prowadzącymi leczenie zaburzeń nerwicowych.

Pozdrawiam!

Witam,
proponuję zwrócić się do seksuologa ,który zajmie się profesjonalnie Pana problemem i pokieruje w razie potrzeby do chirurga plastycznego.
Pozdrawiam serdecznie