Jak powiększyć piersi?

Witam. Moje piersi są malutkie :( czy istnieje jakiś sposób by je powiększyć? Nie jestem przekonana do operacji plastycznej na powiększenie piersi... Poszukuje innego sposobu na powiększenie biustu. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jednym z najczęściej stosowanych sposobów na nieoperacyjne zabiegi poprawy wyglądu pewnych części ciała w tym biustu jest wykorzystanie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy posiada umiejętność wiązania cząsteczek wody i zapewnia odpowiednie nawodnienie skóry całego ciała. To dzięki tej właściwości biust staje się bardziej elastyczny i sprężysty.

Witam, na rynku jest dostępny preparat Aquafilling Bodyline. To żel hydrofilowy, na którego recepturę składa się sól fizjologiczna (stanowiąca 98% produktu) oraz poliamid (2%), czyli substancja wiążąca sól i nadająca preparatowi odpowiednią objętość. Służy m.in. powiększeniu piersi, efekt utrzymuje się do 5 lat. Pozdrawiam