Jak powinien wyglądać mój rozkład posiłków?

Witam jestem na diecie redukcyjnej. Dzień zaczynam 4.45 kończę 21.30-22.00. O której powinnam jeść kolację?po czy przed pracą? pracuję na wsi w gospodarstwie rolnym, 18.30 mam dojenie krów i nie jestem w stanie zjeść kolacji o 19.oo. Jak powinien wyglądać mój rozkład posiłków?bardzo proszę o pomoc.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Witam, godzin pracy niestety nie zmodyfikujemy, ważne jest, by pierwszy posiłek jadła Pani przed rozpoczęciem pracy, natomiast ostatni, po pracy, ale powinien być on "symboliczny", bo późna pora to nie jest już dobry czas na jedzenie i trawienia
Pozdrawiam
www.dietoterapia.waw.pl