Jak powinna wyglądać błona dziewicza?

Witam . Mam pytanie dla lekarza który zajmuję się ginekologią . Mianowicie chodzi o błonę dziewiczą . Z tego co czytałam znajduję się ona w przedsionku , u siebie jej nie widzę . Troszkę dalej , na głębokości połowy palca wskazującego jest jakaś biała ściana , która hamuje dalsze dostanie się do pochwy . Zdjęcie dodam poniżej . Kompletnie się na tym nie znam , wiec proszę o odpowiedź . Zdjęcie : http://iv.pl/images/37325272998533090414.png

Małgorzata Panek

Błona dziewicza może mieć różny kształt. Zazwyczaj jest to okrągły fragment śluzówki zawężający wejście do pochwy, znajdujący się na granicy pochwy z przedsionkiem pochwy.
Bez zbadania nie można powiedzieć, czy to co Pani uznała za błonę dziewicza, jest nią rzeczywiście.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam