Jak powinna zachowywać się skóra po zabiegu TCA?

Witam. Czy to normalne, ze po kwasie TCA skora dlugo nie pęka? A jeśli pęknie to dlugo sie luszczy? Mija dzisiaj 4 dzien od zabiegu i skora na brodzie pekla jak i w okolicach, ale schodzi bardzo po malu. Na czole do tej pory nic nie peklo. Mam problem cokolwiek zjesc, bo mam tak naciagnieta skore.

Witam tak to normalne 3-4 dni po zabiegu naskórek zaczyna się łuszczyć i również trwa to kilka dni, Aby skóra nie była tak mocno napięta powinna Pani intensywnie nawilżać skórę, o czym zapewne lekarz wykonujący zabieg Panią poinformował.