Jak powinnam interpretować taki wynik histopatologiczny?

Rozpoznanie: polip eneendometrialny trzonu macicy. Wykonano resektoskopię. Mam 32 lata. Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego: W masach ktwistych fragmenty endometrium z niregularną proliferacją oraz fragmenty mięśniówki lub mięśniaka

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten należy interpretować w odniesieniu do całości obrazu klinicznego. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem.