Jak. powinnam interpretować ten opis rezonansu?

Proszę o interpretacje rezonansu magnetycznego W istocie obu półkul muzgowia pojedyncze drobne rozsiane zmiany hyperdensyjne w sekwencjach T2 zależnych najpewniej naczyniopochodne Większa zmiana częściowo płynowa w części środkowej wieńca promienistego ok 8 mm najpewniej częściowo o charakterze jamy porencefalicznej Obustronne drobne torbiele bruzd hipokampa Poza tym struktury muzgowia bez widocznych innych zmian ogniskowych,bez ognisk zmian patologicznego gromadzenia kontrastu Rezonans robiony z powodu bóli głowy,poza tym nie odczuwam innych dolegliwości. Bardzo proszę o odpowiedz

Szanowny Panie, wynik powinien zinterpretować lekarz prowadzący ponieważ należy go odnieść do stanu klinicznego