Jak powinnam leczyć depresję?

Biorę leki regularnie mam już dość mam depresję i leki nawracajace rozne natrętne mysli boje się wychodzić do sklepu tam sa różne nowości ja muszę miec mimo ze później tylko troche spróbuj r i nie jem

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zachęcałabym Panią (do rozważenia), by podjąć psychoterapię, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym (równolegle z farmakoterapią), co byłoby dla Pani efektywną/komplementarną formą terapii.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę!

życzę, irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605