Jak powinno przebiegać leczenie raka płuc?

Wykryto u mojego taty raka lewego pluca.Dostal przez 3 dni chemie w kropluwce i za 2 tyg nastena.Nie chce zeby umarl.Czy idzie wszystko pokolei jak ma byc czy szukac innego szpitala?

Witam , nie znam rodzaju raka,stopnia jego zaawansowania,wieku ,ani stanu ogólnego Taty - nie potrafię więc powiedzieć nic autorytatywnego! Proponuję zaufać onkologom prowadzącym! Oni metod leczenia nie dobierają "z sufitu" lecz na podstawie ogólnie przyjętych standardów postępowania, które są ściśle określone!!! z.żurawski