Jak powinno rozwijać się 20-miesięczne dziecko?

Witam!!! Mój syn ma 20 miesięcy nie reaguje wogóle na swoje imię, nie pokazuje palcem co chce.Jak mu w ksiązecce pokazuje np kure i mowie gdzie jest kurka to on nie pokazuje tylko przewraca kartke dalej. Zacząl przynosic butelkę jak chce jesc lub pic.Nie mowi prawie nic tylko koko. Sluchając piosenek na telefonie potrafi nucic. Jak ktos kichnie to po swojemu powie na zdrowie i sie cieszy.Jak go wołam wogole nie reaguje.Ma obnizone napiecie miesniowe i w badaniach ostatnich wyszlo ze ma gliste ludzka.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne