Jak powinno się leczyć mięśniaki?

witam, Moja Mama ma wykrytego prawdopodobnie mięśniaka podśluzówkowego. Była u 3 lekarzy, pierwsza podała jej zastrzyk hormonalny, po miesiącu poszliśmy do drugiego ginekologa, mięśniak urósł z 3.89 cm na prawie 7cm. Pani ginekolog zaleca łyżeczkowanie. Mama cały czas krwawi, i lecą także skrzepy. 3 ginekolog stwierdził, że trzeba usunąć całą macicę, bo nie jest pewny czy to mięśniak, zalecił pobranie próbki, ale zdania nie zmienił co do usunięcia całej macicy. Proszę o pomoc, bo nie wiem co zrobić.

Jeżeli kobieta juz nie miesiączkuje, nie planuje rozrodu, ma mięśniaki/mięśniaka dużego który powoduje krwawienia - usuwa się macicę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.