Jak powinno wyglądać gojenie się rogówki po wbiciu opiłku?

Witam! W sobotę 14.04 wbił mi się w oko opiłek wielkości ukłucia szpilką. Nie wiedziałem o tym i dopiero gdy oko się zaczerwieniło, zaczęło boleć i zacząłem niewyraźnie widzieć udałem się do okulistki, t.j. w środę 18.04. Okulistka wyciągnęła opiłek wraz z rdzą i dostałem maść do smarowania - Tobrex. Początkowo oko bolało, widziałem przez mgłę. Oko smaruję nadal, ale cały czas niewyraźnie widzę, szczególnie litery na komputerze. Czy to jest normalny proces gojenia się rogówki? Jak długo może to trwać?

Witam.tak to normalne. Goi się 1 lub 2 dni potem zostaje blizna i widzenie za mgłą. Poprawiać się będzie do 30 dni.potem można dać krople ze sterydem jeżeli blizna jest widoczna. Pozdrawiam serdecznie