Jak powinno wyglądać owłosienie łonowe?

Dzień dobry Proszę o poradę w intymnej sprawie. Jak można wyjaśnić fakt, że włosy na wzgórku łonowym są przerzedzone, wytarte jakby, rzadkie, jest ich mniej niż 20 lat temu, natomiast na skórze głowy nic się nie zmieniło, włosy nadal są gęste..? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

sądze że wskazana jest diagnostyka hormonalna. prosze zgłosić się do lekarza ginekologa i lub dermatologa.