Jak powrócić do byłej dziewczyny?

Witam.Otóż jakieś 5 miesięcy temu rozstałem się z dziewczyną z którą byłem 1,5 roku.Powodem była mała kłótnia,potem zanim uczuć z jej strony.Po jakimś czasie odezwaliśmy się do siebie.I tak od smsów ,do częstego pisania aż po spotkania.Spotykamy się prawie codziennie teraz.I tu pojawia się mój problem.Ja ją dalej kocham i mam nadzieję,że jeszcze się zejdziemy.Nie wiem czy z jej strony jest to możliwe.Ciągła walka o nią kosztuje naprawdę wiele moją psychikę,czasami już nie wytrzymuje.Co robić?

Dzień dobry.

Nie napisał Pan, na czym polega ta wspomniana "walka" o dziewczynę, która tak wiele Pana kosztuje, dlatego trudno podpowiedzieć coś konstruktywnego.

Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza