Jak powrócić do pełnej sprawności mózgu po terapii SSRI?

Jak mam doprowadzić mózg do stanu używalnosci po ssri to dziadostwo zniszczyli mi mózg. Leczylam się na depresję sama psychoterapia przez rok skutki były marne więc poszłam do psychiatry i dostałam leku. Które już odstawilam że względu na skutki uboczne. Depresję też już wyleczylam ale po lekach ssri mam zaniki pamięci czuje się jak warzywo lekarz powiedział że to się zdarza, co robic

Warto poprosić swojego psychoterapeutę o doradzenie metod i ćwiczeń funkcji poznawczych (jeśli faktycznie czuje Pani ich realny spadek). Są dostępne zeszyty ćwiczeń i zadań, które wspierają powrót do sprawności poznawczej. Być może jednak jest to jedynie Pani subiektywne odczucie? Warto dopytać bliskich, czy zauważają zmiany w Pani funkcjonowaniu, wypowiedziach czy pracy. Gdyby spadek był duży specjalista będzie także mógł zaproponować testy, które określą, czy zaburzenia są głębsze.