Jak powstrzymać drganie nogi przy dyskopatii?

Witam serdecznie mam 39 lat jestem Mariusz nie widze na lewe oko pracowalem ciezko dzwigalem mam dyskopatie i skolioze zwyrodnienie kregow dzwigne z 5kg np zakupy i boli mnie kregoslupp od tygodnia skacze mi drga prawa noga jak u osoby na wozkuinwalidzkim oboma rekoma mam trudnosc ja powsrzymac by nie skakala jesli juz to meczy to trzeba sporo sily co to oznacza?!

Dyskopatia może doprowadzić do bolesności, zaniku czucia lub nawet porażenia. Natomiast ruchy mimowolne ręki lub nogi są objawami innych dolegliwości neurologicznych. Pana dolegliwość może mieć związek z zatruciem układu nerwowego np. toksynami lub chorobami o podłożu autoimmunologicznym. Muszą być przeprowadzone badania u neurologa.