Jak powstrzymać nadmierną potliwość twarzy?

Dzień dobry jakiś rok temu zauważyłam, że strasznie pocę się na twarzy przy minimalnym wysiłku albo gdy wchodzę z zimnego do ciepłego pomieszczenia. Dodam jeszcze, że przy zwykłej rozgrzewce mniej więcej po 10-15 minutach nie mam już siły, nie mogę złapać oddechu i jest mi niedobrze. Ponad 1,5 roku temu zgłosiłam się do lekarza z częstym bólem głowy i kłuciem w klatce piersiowej, nie pamiętam jakie to było dokładnie badanie, ale było powiązane z sercem, wyszło, że mam nierównomierne bicie serca. Lecz wtedy pani doktor stwierdziła,że może to być od stresu przed badaniem. Niedawno stwierdzono też u mnie depresj. Coraz częściej ludzie zwracają na mnie uwagę z pytaniem czy wszystko w porządku, bo jakoś źle wyglądam i wiem że mówią tu o mojej twarzy mokrej od potu. Nawet przy zwykłym spacerze robie się czerwona na twarzy i w kącikach czoła pojawia się mokra plama. Nie mam pojęcia, co mogę z tym zrobić i przede wszystkim od czego to powstało. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsza diagnostykę.