Jak powstrzymać się od masturbacji pomimo silnej potrzeby?

Dzień Dobry mam takie pytanie w młodości jako nastolatek masturbowałem się kilka razy dziennie pierwszy raz w wieku 15 lat przez ostatnie pół roku nie masturbowałem się do do Wigilii bożego narodzenia potem od 24 grudnia do 31 grudnia zacząłem masturbować się raz dziennie zwłaszcza w nocy było to głównie pocieranie penisem o pościel raz była ręczna masturbacja czując mocne podniecenie. Od sylwestra do dziś udało mi się powstrzymać od masturbacji i chce długo wytrwać do momentu znalezienia dziewczyny ale czuję bardzo silne podniecenie oraz parcie w majtkach czuję że zaraz mój penis wybuchnie i nie wytrzymam w tym postanowieniu od ponad pół roku nie oglądam filmów erotycznych nie uprawiałem jeszcze seksu z żadną dziewczyną mam ciągłe myśli erotyczne jestem osobą niepełnosprawną mam spore problemy ze wzrokiem oraz zespół Aspergera jestem dość nadpobudliwy więc znowu zaczne się znowu masturbować co sprawi że się znowu uzależnię od masturbacji od sylwestra kiedy się nie masturbowałem oprócz bardzo silnego podniecenia seksualnego i parcia mojego penisa w majtkach czuję również ból w jądrach co to oznacza czy może to oznaczać że muszę regularnie się masturbować bo nie chce się od niej uzależnić

Witam serdecznie,

Opisywana przez Pana sytuacja jest wyraźnie dla Pana uciążliwa i niepokojąca, skoro zdecydował się Pan powstrzymywać od masturbacji do czasu znalezienia dziewczyny. Odnoszę wrażenie, że dobrze byłoby, gdyby zgłosił się Pan na wizytę do seksuologa, aby lepiej radzić sobie z napięciem seksualnym.

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA