Jak powstrzymać suchy kaszel u 6-letniego dziecka?

Dzień dobry, proszę o poradę jak powstrzymać suchy kaszel u dziecka - 6 lat. Poza tym kaszlem nie ma innych objawów typu temp. czy katar. Kaszel utrzymuje się od wczorajszego wieczoru, gdy dziecko było na dworze. Syrop Atussan, który miał pomóc nie zadziałał. Może są jakieś "domowe" sposoby by ulżyć i pomóć córce? Z góry dziękuję!

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc zalecić odpowiednie postępowanie w pierwszej kolejności należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do pediatry.