Jak powstrzymać wzrost aorty?

moj tato ma przersnieta aorte lekarze daja mu do 4 miesiecy zycia we wrzesniu tego roku zrobili mu zabieg wywolali zawal serca I niby to mial pomoc wzrostu aorty rzekomo przez usmiercenie jednej czesci okazalo sie ze zabieg nie pomogl czy jest inna opcja zeby ten wzrost aorty powstrzymac ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza kardiochirurga najlepiej pracującego w klinice uniwersyteckiej