Jak pozbierać się i ruszyć do przodu po rozstaniu?

Witam, Rozstałam się właśnie z partnerem. Był to toksyczny związek, nadal go bardzo kocham. On mówi, że ma inną, po czym daje sprzeczne sygnały. Mówi ,że się nie chce spotkać i rozmawiać, a za chwilę odzywa się, że zaraz będzie wolny. Chcę ruszyć naprzód, jak "uciszyć emocje" ? Boję się, że jak kiwnie palcem, że chce wrócić, to to znów zrobię ,a za jakiś czas i tak będę w takim położeniu jak teraz...

Witam,
dobrze, że jest Pani świadoma, że pozostawanie w niestabilnym związku nie przyniesie nic dobrego. Jeżeli obawia się Pani tego, że mogłaby wrócić do byłego partnera zachęcam do podjęcia psychoterapii. Podczas terapii będzie mogła Pani przyjrzeć się swoim uczuciom oraz dojść do tego, co jest przeszkodą z definitywnym zakończeniu niesatysfakcjonującego związku.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza