Jak pozbierać się po rozstaniu z chłopakiem?

Witam. Jak się pozbierać po rozstaniu z chłopakiem? Mieszkałam już z nim, mieliśmy brać ślub.Byłam z nim 9 miesięcy. Bardzo go kochałam i myślałam że to już mój ostatni facet do końca życia. Zerwał ze mną z dnia na dzień bo stwierdził że moi rodzice go nie akceptują i że niby mnie już nie kocha, ale to dla mnie dziwne. Ukrywał też przede mną ważne rzeczy.Ja nadal za nim tęsknię Mimo, że minął już prawe rok od rozstania to nadal nie umiem się pozbierać. Nadal to dla mnie jak świeża rana.

Witam serdecznie
Rzeczywiście to bardzo trudna sytuacja,rozumiem ze minal rok od rozstania ale nie pisze Pani czy nadal macie jakis kontakt z sobą. Teraz najwazniejsze jest zeby miala Pani mozliwosc sie wzmocnic uzyskac od najblizszych przyjaciol , rodziny wsparcie. Najwidoczniej Pani byly partner nie dojrzal do prawdziwego zwiazku skoro zerwal relacje z powodu Pani rodzicow, nie ma co szukac winy w sobie, bo moze po prostu byl to pretekst do rozstania gdyz nie byl gotowy na głębsza relacje.Warto skorzystać z terapii zeby miala Pani mozliwosc uzyskac wiekszy wglad w to co sie stalo ,wyjść z przygnebienia i sie wzmocnic.
Pozdrawiam cieplo
A.Reklewska psycholog

Witam, po rozstaniu z kimś ważnym mamy najczęściej przez jakiś czas "rozdarte serce". Skoro po roku wciąż nie jest Pani w stanie o nim zapomnieć a szansy na ponowne zejście jak rozumiem nie ma, proponuję spotkanie z psychoterapeutą w celu przepracowania rozstania i otwarcia na nowe możliwości, które niesie życie.Pozdrawiam