Jak pozbierać się po rozstaniu z dziewczyną?

Mam problem.zostawila mnie dziewczyna.teraz totalnie mnie ignoruje.a bawi sie w najlepsze.nie potrafie sie uwolnic od tego tzn ciagle patrze w telefon czy nie napisala czy nie dzwonila.wspominam wszystkie rzeczy o sie doluje.jak juz dluzszy czas nie pisze to zawsze juz siebie nie kontroluje i dzwonie do niej lub pisze.wszystko do okola mnie denerwuje z nikim nie mam ochoty rozmawiac.to juz jest druga sytuacja z ta dziewczyna ze mnie zosyawia.jestem rozbity...co robic, jak postepowac?

Witam. Może nie warto być z kimś kto wodzi za nos, w związku z czym może kiedyś, jak Pan ochłonie z tych trudnych emocji stwierdzi, że to dobrze, że tak się stało. A teraz takie przeżywanie jest całkiem naturalne, musiałby być Pan nie ludzki żeby się nie przejmować, martwić.
Magdalena Brabec