Jak pozbyć się 7 kg w zdrowy sposób?

Mam na imie kaska mam 27 lat mam wzrostu 155cm i ważę 57 kg.jak mogę pozbyć się tych 7 kg w przeciągu 7 tygodni.cwicze sie codziennie po 1 godzinie.chce powiedziec ze przez 7 tygodni stosowalam diete (wczesniej wazylam 62 kg) przy ktorej schudlam 5kg, jednak stosujac dalej ta dietę nie chudne wprost przeciwnie stoje w miejscu co mam zrobic aby schudnąć? Mniej jeść? I tak juz malo jem bo ograniczylam sie do 2 posilkow dziennie

Tak drastyczne ograniczanie kalorii i utrata wagi w tak krótkim czasie nieuchronnie prowadzi do efektu jo-jo. Nie mówiąc już o spowolnieniu metabolizmu i niedoborach witamin i składników mineralnych.
Jedynym sposobem na osiągnięcie trwałego efektu w odchudzaniu jest zmiana nawyków żywieniowych na stałe oraz regularna aktywność fizyczna.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska