Możliwość laserowego usunięcia blizn po samookaleczeniu

Mam na swoim ciele wiele blizn rożnego pokroju, wywołanych samokaleczaniem. Jako iż rozpoczęłam zarowno terapie jak i leczenie chciałabym pozbyć sie tych niemiłych pamiątek kiedy juz wyjdę na prosta i przestane dosztukowywac kolejne rany. Stad moje pytanie - czy możliwe jest laserowe usunięcie takich blizn u plastyka czy ze względu na duża ilośc, rożna wielkość i położenie jest raczej awykonalne? Z góry dziękuje za pomoc.

Witam, blizny po samookaleczeniach można w dużym stopniu zredukować stosując techniki łączone w gabinetach medycyny estetycznej np. laser frakcyjny CO2 a do tego serię zabiegów Dermapen z osoczem. Ostatecznej kwalifikacji do zabiegu dokonuje lekarz w trakcie konsultacji, po dokładnym zbadaniu pacjenta.

Witam
Niestety nie jesteśmy w stanie całkowicie zlikwidować blizn. Można natomiast zdecydowanie poprawić ich wygląd i zmniejszyć je. Z większością blizn doskonale radzi sobie laser frakcyjny CO2, polecam Lutronic. Dodatkowo można ostrzyknąć bliznę osoczem bogatopłytkowym.

Dzień dobry,

Wygląd blizn można poprawić dzięki zastosowaniu terapii laserem eCO2. Natomiast z pewnością wymagana będzię seria zabiegów i proszę pamiętać, że ich przebudowa to proces.

Pozdrawiam