Jak pozbyć się blizn po trądziku?

Jak mozna skutecznie I raz na zawsze pozbyc sie blizn po tradziku na plecach??? Laser???

Witam! Postępowanie w przypadku blizn potrądzikowych uzależnione jest od zaawansowania zmian. Te mniej nasilone wybielają się przy pomocy peelingów chemicznych (np. kwas migdałowy, mlekowy) oraz dermabrazji polegającej na usuwaniu warstw martwego naskórka. Przy bardziej zaawansowanych zmianach stosuje się zabiegi laserowe oraz wstrzyknięcia kolagenu.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź

dermatologa.Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak

najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest

zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z laserem oraz preparatami do stosowania na skórę

odpowiednio dobranymi do stanu skóry.