Jak pozbyć się blizny na brzuchu po operacji jelit?

Mam duza pionowa blizne na brzuchu po operacji na jelitach. Jak moge sie jej pozbyc,sprawic by byla jak najmniej widoczna?

Warto skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej celem oceny blizny i ew.kwalifikacji do terapii laserem CO2 wspomaganej osoczem bogatopłytkowym Warto przeprowadzić tzw próbę laserową

Należy bliznę pokazać dermatologowi lub lekarzowi medycyny estetycznej i po obejrzeniu lekarz dobierze odpowiednią metodę: lasery, peelingi jej spłycenia, rozjaśnienia.