Jak pozbyć się bólu kręgosłupa lędźwiowego?

Pomocy. Od kilku lat boli mnie kregosłup lędźwiowy. Lecz od około pół roku ból jest nie do zniesienia. Nie pozwala mi normalnie chodzić. A każde wyjście do sklepu jest dla mnie katorgą. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Od razu przy chodzeniu zaczynają też mnie boleć łydki tak jak przy skurczach mięśni. Wyniki podstawowych badań i rtg kręgosłupa w normie.

Młody wiek, a juz bóle kręgosłupa! Jaka forma ogólna, ? tryb życia ?? Takie czasy trudne i niezdrowe ! ! A do tego telefony komórkowe, ipody, monitorki , gry komputerowe, potem telewizja i bezruch, zmęczenie, apatia w domu; potem zaburzenia snu i spadek nastroju!!...
Konieczne krótkie przerwy naćcwiczenia, wzdychanie i "przeciąganie się" rozglądanie na boki, chociaż co pół godziny!!! Jak wzrok? wyniki badan, inne dolegliwosci ??
do interpretacji klinicznej! Do pełnej konsultacji neurologicznej, kontrola ciśnienia krwi i pulsu, ocena badań krwi, innych wyników. .. Bardzo istotna ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń hormonalnych ? zaburzenia miesiączki, niedoczynność tarczycy, anemia , inne niedobory witamin, elektrolitów?? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, Jaki sen? Jak gimnastyka, sport, aktywność życiowa i zawodowa? Czy nie ma wad postawy ? Niezwykle ważna zdrowa dieta, sen, gimnastyka! aktywność fizyczna! muzyka, czytanie. Do pełnej konsultacji ; kontrola ciśnienia krwi i pulsu, ocena badań krwi, innych wyników. Istotna też ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń oddechowych, krążeniowych ?hormonalnych ? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, wada postawy ? zaburzenia snu ? Pozdrawiam i zapraszam