Jak pozbyć się bólu stóp?

Witam, mam pytanie odnośnie mojego partnera. Otóż ma on bóle stóp, które w ogóle nie ustają, po drugie na każdym palcu ma bardzo duże odciski i strasznie pocą mu się nogi. Chciałby iść do lekarza, lecz niestety nie wiemy do jakiego lekarza powinien iść z tym problemem. Proszę o poradę i sugestię, do którego lekarza powinien iść. Z góry dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry,

Najlepiej będzie udać się do lekarza, który zajmuje się medycyną estetyczną. Odciski można usunąć laserowo, natomiast w przypadku nadpotliwości stóp można wykonać zabieg z zastosowaniem botoxu.

Pozdrawiam serdecznie.