Jak pozbyć się brudnej skóry na kolanach i łokciach?

Dzień dobry! Mam pytanie dotyczące moich kolan i łokci. Wygladaja jak by byly ciagle brudne .Stosowałam różne maści kremy i nic nie pomaga.Gdzie mogła bym się udać aby pozbyć się tego uciążliwego dla mnie problemu. Pozdrawiam Elżbieta

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie Można coś więcej powiedzieć