Jak pozbyć się brzucha po ciąży?

Mam rozstęp mięśni brzucha po drugiej ciąży. Pd porodu minęło 10 m- cy i brzuch zrobił sie jakbym byla w 5 miesiącu kolejnej ciąży. Czy jest juz za pozno na ćwiczenia aby brzuch znów byl ładny i płaski? Jeśli nie to gdzie sie udac i jak ćwiczyć zeby sobie nie zaszkodzić?

Na ćwiczenia nigdy nie jest za późno. Warto zająć się nimi jak najszybciej. Najlepiej poszukać osobistego trenera i pod jego okiem rozpocząć ćwiczenia. Dobrze jednocześnie zastosować zbilansowaną dietę po uprzedniej konsultacji z dietetykiem. Uzupełnieniem tego mogą być zabiegi medycyny estetycznej zalecone po uprzedniej konsultacji,
Pozdrawiam
katarzyna Mudel